מידע על חבילות אחסון אתרים מוזלות לעמותות הפועלות ללא מטרת רווח, למידע נוסף לחצו כאן...
אחסון אתרים של עמותות - חבילות איחסון מוזלות Hosting
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

שירותי אחסון אתרים לעמותות במחיר מוזל

Hebrew
תאריך: 31/12/2009 12:15

אחסון אתרים לעמותות – איך להוזיל עלויות ולמצוא עסקה משתלמת?

לאתרי האינטרנט שאנו רואים ברשת יש שטח איחסון פיסי, לכל אתר חבילת אחסון אתרים על אחד השרתים בארץ או בחו"ל ושם שמורים כל קבצי האתר. עלויות ה - hosting אינן גבוהות, אך עבור עמותות השואפות לנתב כל שקל למטרה בשמה הן פועלות – מדובר בסכומי כסף בלתי מבוטלים.

SEOweb – רשת קידום אתרים, מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים שיווקיים ותדמיתיים באינטרנט: בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום במנועי חיפוש, בניית קמפיינים פרסומיים באינטרנט ושירותי אחסון אתרים. על מנת לתרום ולסייע לעמותות הפועלות לקידום נושאים חברתיים שונים, SEOweb מציעה חבילות איחסון מוזלות לאתרי אינטרנט של עמותות הפועלות ללא מטרות רווח.

כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת חבילת אחסון אתרים

ישנן חברות רבות, בארץ ובחו"ל, המציעות שירותי הוסטינג לאתרי אינטרנט בתנאים ומחירים שונים. כדאי לבדוק מגוון פרמטרים לפני רכישת חבילת איחסון ולוודא כי אתרכם יאוחסן על ידי חברה המבטיחה מינימום נפילות, תמיכה יעילה ומקצועית וחשוב לא פחות – מחיר משתלם.

לפני פנייתכם אל כל אותן חברות, כדאי שתשאלו עצמכם מספר שאלות חשובות, שהתשובות עליהן יסייעו לכן לצמצם את הרשימה ולהפוך את תהליך החיפוש ליעיל יותר.

איזה שרת דרוש לי והאם מתאים לי לאחסן את האתר בחו"ל?

לא כל אתר ניתן לאחסן על כל שרת, ישנם אתרים שמתאימים לשרתי Linux ויש אתרים, כמו אתרי ASP, שניתן לאחסן רק על שרתי Windows.

לגבי האפשרות לאחסן אתר על אחד השרתים בחו"ל – מבחינה כלכלית זה עשוי להשתלם שכן העלויות יהיו נמוכות בהרבה, אך זה עלול להיות בעייתי ממספר סיבות. ראשית, מהר מאוד תגלו, כי איכותה של חברת אחסון אתרים נמדדת בעת צרה, כלומר – כאשר יש תקלה. הפרשי השעות בין המדינות עלולים ליצור בעיה מבחינת שעות התמיכה של החברה וכן, לא אחת תגלו כי הרבה יותר נוח לקבל תמיכה טכנית בעברית, שלא לומר לחסוך בעלותן של שיחות טלפון לחו"ל.

כמו כן, אם החלטתם לפנות אל חברת קידום אתרים ולקדם את אתרכם בתוצאות החיפוש בעברית, מידת הרלוונטיות של אתרכם לביטויי החיפוש בעברית, ב – Google.co.il תהיה נמוכה יותר אם אתרכם לא יאוחסן בארץ. כלומר, אם יש שני אתרי אינטרנט שמתחרים על מיקומים בתוצאות החיפוש תחת ביטוי זהה ולשניהם ערכים זהים מכל בחינה אחרת, אך האחד מאוחסן בארץ והשני בחו"ל – האתר שמאוחסן בארץ יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

איזו חבילת איחסון דרושה לי?

לרוב אתרי אינטרנט של עמותות הם אתרי תוכן "רגילים" ללא פונקציות הדורשות שטח אחסון גדול במיוחד, כמו מסחר אלקטרוני, שיתוף קבצים, רשת בלוגים וכדומה. חבילה של 125 MB, המתאימה לתעבורה חודשית של 5 GB תספיק לאתר כזה.

אם יש לכם מספר אתרי אינטרנט, ניתן לבדוק את האפשרות לאחסון אותם בחבילה אחת. לרוב הדבר יהיה כרוך בתשלום נוסף עבור כל אתר, אך עדיין העלות הסופית תהיה זולה מעלותן של חבילות נפרדות לכל האתרים שבבעלותכם.

למידע נוסף על אחסון אתרים, ניתן לפנות אלינו ונשמח לסייע. כאמור, SEOweb מעוניינת לתרום לחברה ומוכנה להציע לעמותות הפועלות בתחומים חברתיים שונים שירותי הוסטינג בעלות מוזלת. לאחרונה יצרנו שיתוף פעולה עם חברת אינטרויזן העוסקת באירוח שרתים מזה שנים רבות (מהחברות הוותיקות בישראל).

לקבלת הצעת מחיר לאירוח אתר בחברת אינטרויזן ליחצו: אחסון אתרים

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור