בארץ פועלות עמותות וארגונים רבים במטרה לספק לאוכלוסיות חלשות סיוע הומניטארי, היכן ששירותי הרווחה בארץ לא מצליחים לעשות זאת בשל תקציבים דלים. מספר הנתמכים על ידי העמותות והארגונים השונים הולך ומתרבה, עזרתכם נחוצה להם בכדי להמשיך ולספק סיוע לנזקקים. לחץ כאן
עמותות סיוע לנזקקים - כל אחד יכול לתרום
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
יצירת קשר
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

עמותות וארגונים המספקים סיוע הומניטארי לנזקקים

Hebrew
תאריך: 31/12/2009 12:15

דו"חות העוני בישראל, בזה אחר זה, מציגים בפנינו סטטיסטיקות ונתונים על מצב העוני במדינה. בסופו של יום אלו אינן סטטיסטיקות, אלו הם אנשים. אלו הם ילדים ללא ארוחת צהריים, או ספרי לימוד, אלו הן משפחות קשות יום ללא תנור בחורף וקשישים ללא אמצעים כלכליים לחיות את שנותיהם האחרונות בכבוד.

בארץ פועלות עמותות וארגונים רבים במטרה לספק לאוכלוסיות חלשות סיוע הומניטארי, היכן ששירותי הרווחה בארץ לא מצליחים לעשות זאת בשל תקציבים דלים. מספר הנתמכים על ידי העמותות והארגונים השונים הולך ומתרבה, עזרתכם נחוצה להם בכדי להמשיך ולספק סיוע לנזקקים.

עמותות וארגוני סיוע לנזקקים - כל אחד יכול לתרום!

ניתן לתרום מוצרי מזון, כסף, בגדים שאינכם צריכים, ריהוט שברצונכם להחליף, ניתן לתרום באינספור דרכים ולעזור למשפחות מעוטות יכולת.

פתחון לב – ארגון פתחון לב, מבצע פעילות הומניטרית בשירות נזקקים ללא הבדלי גזע, דת, או מין. פעילות הארגון מתאפשרת הודות לתרומות הציבור וצוות מסור ומקצועי, המפעיל מתנדבים ברחבי הארץ. הארגון מסייע לנזקקים שמופנים אליו על ידי שירותי הרווחה, בתרומות מוצרי מזון, הנעלה וביגוד. בנוסף, פועל הארגון להעלאת המודעות, הן בציבור והן בממסד לשכבות האוכלוסיה החלשות וכן לשילובן במעגלי החיים החינוכיים והתעסוקתיים.

מזון לחיים – אגודת מזון לחיים פועלת בשיתוף פעולה עם לשכות הרווחה בכל עיר, המפנות אליה משפחות נזקקות. האגודה אוספת בעזרת מתנדביה מצרכי מזון, ספרים, ביגוד ומוצרים שונים לבית ומחלקת אותם למשפחות הנזקקות. מתנדבי האגודה מחלקים מידי יום, מאות סלי מזון לילדים רעבים.

משולחן לשולחן – ארגון להצלת עודפים של מזון בישראל. מתנדבי הארגון אוספים עודפי מזון מאולמות אירועים, מפעלים, מסעדות, קפיטריות, בסיסים צה"ליים, משדות ופרדסים חקלאיים ועוד. את המזון מתנדבי הארגון מחלקים לעמותות שונות התומכות בנזקקים, למקלטי חסרי בית, מקלטי נשים מוכות, מועדוני נוער במצוקה ועוד.

לתת – ארגון לתת עוסק בסיוע הומניטארי למשפחות מצוקה בישראל. בנוסף, פועל הארגון במטרה להעלות את מודעות הציבור למצוקתן ולהטמיע בחברה ערכים של נתינה וערבות הדדית. הארגון אינו פוליטי, או מפלגתי, אך אינו מהסס לפעול בתחומי ביקורת ציבורית ואף בתחום המשפטי – בשירות רווחתן של האוכלוסיות החלשות.

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
עמותת רוח טובה - לחברה ישראלית טובה יותר - עמותת "רוח טובה" פועלת מעודדת התנדבות בחברה ומפעילה פרויקטים לחיזוק אוכלוסיות נזקקות.
ליחצו כאן להוספת תגובה
1. עזרה
אני אישה + 4 ילדים שהקטן לפני 4 שנה התגלתה לצערי איתי אשה פעילה עובדת סביב השעון היום אני במצב שאין לי לאכול בבית מנותקת מגז ממים שאני מחוברת לא חוקי הוצאה לפועל הרס לי את החיים המשכנתה חזרה כמה פעמים אני צריכה לשלם 400 שח לההצלפ . שנה וחצי אני לא עובדת בגלל הילד חבד עוזרת לי באוכל היה לי נסיונות התאבדות פעמים לא הצלחתי \"חבל\" אין לי כוח לא נפשי ולא פיזי גם המצב הבראותי שלי לא תקין יש לי הסמה פרצת דיסק ברוך השם לא חסר אני אבודה אני לא רוצה לזרק לרחוב עים הילדים שלי בבקשה תעזרו לי אני ממש מתחננת הדמעות יורדות לא בשליטה 0526660473 אשמח לכול עזרה שהקבל ממכם תודה
סגור
הוסף תגובה

בתשבע איטח 07/03/2013 22:16
סגורסגור